قلم نوری طراحی xp pen artist15.6 pro

قیمت قبلی کالا : ۱۵۵,۰۰۰,۰۰۰ریال

قیمت کالا : ۱۵۳,۵۰۰,۰۰۰ریال

مقدار تغییر قیمت: ۱,۵۰۰,۰۰۰ریال (1%)

موجود در انبار: خیر

XP Pen Graphic Monitor Artist 15.6 Pro:

قلم نوری xp pen artist 15.6 pro:

قلم نوری XP Pen مدل Artist 15.6 Pro گزینه مناسبی برای طراحان رشته نقاشی دیجیتال است. در این رشته هنرمندان احتیاج به طیف گسترده ضخامت خط ، خطوط منحنی نرم و بدون لبه و زاویه ، ضخامت خطی که به صفر میل کند ، نرخ پاسخگویی بالا و . . .دارند. به علاوه نسبت نزدیکی رنگ ها به آنچه که در واقعیت دیده میشود برای هنرمندانی که میخواهند خروجی پرینت شده از کار نهایی بگیرند بسیار با اهمییت است. قلم نوری xp pen آرتیست 15.6 Pro از نظر قابلیت ها یعنی حساسیت به فشار 8192 Level ، رزولوشن 5080 Lpi ، حساسیت به زاویه 60 درجه ، نرخ پاسخگویی بالای 200 PPS و کیفیت full HD و همینطور میزان نزدیکی رنگ ها به آنچه که در واقعیت دیده میشود برابر 88% است بسیار بالاست. در نتیجه میتوان قلم نوری XP Pen Artist مدل 15.6 pro را به عنوان یک قلم نوری حرفه ای دسته بندی کرد. از ویژگی های قابل توجه آرتیست 15.6 پرو وجود کلید میانبر Roller Wheel هست. این کلید با قابلیت خصوصی سازی میتواند دستورهای پرکاربرد نظیر Zoom+ , Zoom – , Brush + , Brush – , Scroll Up , Scroll Down , . . . را انجام دهد. سطح روی XP-Pen Artist 15.6 Pro پوشیده از لمینیت است. در نتیجه خاصیت ضد خش دارد و کاربران احتیاجی به نصب محافظ صفحه ندارند. ابعاد قلم نوری xp pen artist 15.6 pro هم مناسب حمل است و هم اینکه کاربر میتواند بصورت رو میزی و به کمک پایه قابل تنظیم آن استفاده کند.

قلم و پایه قلم نوری xp pen artist 15.6 pro
قلم در این قلم نوری به همراه یک جعبه قلم ارائه می شود. درب جعبه قلم پایه قلم می باشد ( صورت پیچی باز می شود ) . در انتهای جعبه قلم یک در پوش می باشد که با پیچاندن درپوش می توانید نوک ها و یک حفره به منظور بیرون کشیدن نوک ها را مشاهده کنید. قلم این قلم نوری مدل P05R می باشد که در میان قلم های قلم نوری xp pen مدرن تر و راحت تر می باشد. در پایین قلم کمی لاستیک به منظور بهتر قرار گرفتن در دست تعبیه شده است.

روی پایه قلم نوری xp pen artist 15.6 pro یک تعداد لاستیک به صورت منظم تعبیه شده است تا نمایشگر خیلی راحت روی آن قرار بگیرد و حرکت نکند. البته پایین پایه کمی پایین آمده است تا نمایشگر لیز نخورد. پایه این قلم نوری قابل تنظیم نیست . پیشنهاد می شود که یک پایه ای که قابل تنظیم باشد در آینده تهیه شود.

آیا در رابطه با قلم نوری طراحی xp pen artist15.6 pro سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید